کد cf-5436  
عنوان جشنواره بین المللی فیلم معلولیت هند با نمایش آثار ایرانی  
تاریخ شمسی  
محل برگزاری چنای (مدرس)  
توضیحات جشنواره بین المللی فیلم معلولیت هند با نمایش آثاری همچون «طلا و مس»، «اینجا بدون من» و «آلزایمر» از جمهوری اسلامی ایران در چنای(مدرس) برگزار شد.
حسنخانی مسئول خانه فرهنگ ج.ا.ایران در بمبئی با ارسال پیامی با اشاره به رسالت و نقش موثر آثار سینمایی در ایجاد انگیزه و گسترش خدمات اجتماعی و فرهنگی به انسانها و رشد و تعالی نوع بشر و همچنین توفیقات برجسته آثار ایرانی در به تصویر کشیدن محتوا و معنویتی سازنده، برگزاری موفقیت آمیز این جشنواره را به برگزار کنندگان آن تبریک گفت.
در جشنواره 2013 که طبق برنامه از تاریخ اول مهرماه به مدت چهار روز در این شهر برپا بود کشورهای هند، آمریکا، آلمان، فرانسه، استرالیا، انگلیس، یونان و جمهوری اسلامی ایران با آثاری که توسط و یا درباره معلولان و ناتوانان تولید شده است، شرکت داشتند.
این جشنواره با مشارکت آرشیو ملی فیلم هند و بنیاد توانبخشی معلولان و حمایت خانه فرهنگ ج.ا.ایران و سایر موسسات و نهادهای مختلف بین المللی با هدف توجه بیشتر و آگاهی بخشی نسبت نیازهای فرهنگی و اجتماعی ناتوانان و ایجاد فضای فکری سازنده برای تعمیم خدمات لازم به آنها در سطح بین المللی برگزار گردید.  
تاریخ ثبت در بانک 12 خرداد 1395  
فایل پیوست
تصویر